W tym roku zdajesz maturę? Do egzaminu coraz bliżej, a Ty nie powtórzyłeś jeszcze całego materiału? Polecamy Ci podręcznik Teraz matura matematyka. Nie od dziś wiadomo, że ta królowa nauk przez jednych jest uwielbiana, a innym spędza sen z powiek. Bez względu na to, w której grupie się znajdujesz, warto sprawdzić swoją wiedzę i powtórzyć cały materiał. Podręcznik, który mamy przyjemność Ci zarekomendować wybierany jest przez wielu maturzystów w całej Polsce. Znajdują się w nim zadania oraz treści z zakresu wiedzy podstawowej. 

Zadania matematyczne

Jeżeli chcesz mieć w zasięgu ręki podręcznik, w którym znajdziesz zestawy zadań maturalnych, to Teraz matura matematyka jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Podręcznik zawiera nie tylko same zadania, ale także prawidłowe odpowiedzi oraz mnóstwo cennych wskazówek. Jak wiadomo niektóre testy, mogą być podchwytliwe. Jeśli jednak maturzysta dobrze się do nich przygotuje, to nie powinien mieć większych trudności z rozwiązaniem tych zadań. Warto dodać, że w podręczniku znajdują się arkusze maturalne, z którymi uczniowie mieli do czynienia w poprzednich latach. Są to prawdziwe testy stworzone przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Warto, rozwiązać chociaż kilka takich zadań, by oswoić się z ich wyglądem i formą. Taka powtórka usystematyzuje wiedzę i wskaże na co, warto jeszcze zwrócić uwagę.

Dla kogo jest taki podręcznik?

Publikacja Teraz matura matematyka (książki do nauki) adresowana jest przede wszystkim do maturzystów. Książka jest jak najbardziej aktualna, została opracowana przez specjalistów i świetnie nadaje się do powtórki materiału. W wielu klasach maturalnych z podręcznika korzystają nie tylko sami uczniowie, ale także nauczyciele oraz korepetytorzy. W podręczniku znajdują się bowiem gotowe zestawy zadań, które może analizować i rozwiązywań na lekcjach przygotowujących uczniów do zdawania matury. Książka jest bardzo dobrze wydana, ma elegancką okładkę, dobrze dobraną czcionkę i składa się z kilku działów. W każdym z nich znajduje się teoria, karta ze wzorami oraz arkusze maturalne.